Podręcznik Kursanta Próchniewicz + DVD PWPW

  • Kod: 16316311
  • Producent: Grupa Image
  • Cena: 25,00 zł
  • szt.
Kultowy podręcznik, wg. znanego i cenionego autora Pana Henryka Próchniewicza składa się z lekcji, ułożonych zgodnie z działami i tematami ustalonymi w programie szkolenia kandydatów na kierowców (wg rozporządzenia w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami). Najczęściej rekomendowany podręcznik przez instruktorów nauki jazdy.
Przeznaczony jest dla kandydatów na kierowców, pragnących uzyskać prawo jazdy kategorii B. Może także służyć jako pomoc przy ubieganiu się o wyższe kategorie prawa jazdy. Do książki dołączona jest płyta "Testy B" plus zawierającą pytania z bazy PWPW (testy posiadają 3 miesięczną bezpłatną aktualizację) **W ocenie kursantów najlepsza płyta na rynku. Najbliższa pytaniom w WORD**

Nowość! 14 dniowy dostęp do e-learningu za pomoca kodu nadrukowanego na płycie. Wystarczy uruchomić internet i wejść na strone kursant.e-prawojazdy.pl Najnowocześniejszy sposób przygotowania się do egzaminu.
Najbardziej nowoczesny sposób przygotowania się do egzaminu. Nowość! Kody QR Bezpłatny dostęp do dodatkowych materiałów Wystarczy zeskanować kody umieszczone na poszczególnych stronach, aby zobaczyć filmy umożliwiające lepsze zrozumienie treści książki. Uwaga! Do skanowania może być niezbędne zainstalowanie odpowiedniej aplikacji. Obejrzenie filmów może wymagać poniesienia kosztów transferu danych.