Plafon "L" na dach na płycie magnetycznej podświetlany

  • Kod: 8731
  • Producent: Inne
  • Cena: 219,00 zł
  • szt.
Praktyczny, odporny, tani
a może wersja z zamkniętymi bokami?
http://www.zielonylistek.com/led-plafon-magnetyczny-zamkniety-trojkatny-led.html
Emblemat L-ka wykonana z PCV 3MM. Wyjątkowo mocny plafon na podstawie magnetycznej. Magnes o wymiarach 30 x 30 cm .Wyposażony w podświetlenie oraz kabel podłączeniowy ok. 3 m.


Przy odbiorze przesyłki, prosimy o sprawdzenie czy towar nie jest uszkodzony. W przeciwnym razie nie mamy podstaw do reklamacji u firmy przewozowej.

Zastosowanie, mocowanie i zdejmowanie , plafonu „L” na podstawie magnetycznej

Plafon „L” na podstawie magnetycznej może być stosowany we wszystkich samochodach, których dach wykonany jest ze stali. Produkt przeznaczonyjest do użytkowania w pozycji poziomej, przymocowany do dachu.

W zestawie znajduje się bezbarwna folia ochronna. Przed jej nałożeniem należy dokładnie oczyścić miejsce przyklejenia, następnie zmoczyć je wodą i dopiero przykleić folię.

Przed montażem plafonu należy upewnić się, czy powierzchnia dachu podstawa magnetyczna są czyste. Plafon magnetyczny należy montować w możliwie najrówniejszym punkcie dachu – płyta magnetyczna musi przylegać do płaszczyzny dachu całą powierzchnią. Zdejmując plafon z dachu samochodu, jedną ręką ciągniemy za uchwyt, a druga zabezpieczamy, aby nie uderzył o dach.

Plafon nie powinien pozostawać na dachu pojazdu dłużej niż 3 dni. Należy raz na 3 dni zdjąć i założyć plafon na dach pojazdu.

UWAGA!!!

Chronić urządzenia elektroniczne, płyty CD, karty magnetyczne przed bezpośrednim kontaktem z płytą magnetyczną. Silne pole magnetyczne może je uszkodzi