DVD Testy kat A 2023 wersja Image

32811
Producent: Grupa Image
szt.
15,00 zł

Kompletna baza oficjalnych, ministerialnych pytań egzaminacyjnych. Program do nauki i sprawdzania wiedzy z zakresu egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii A, A1, A2 i AM. „Testy A 2022” to jedna z najważniejszych pomocy niezbędnych do właściwego przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy kat. A, A1, A2 i AM.

Program zawiera aktualną, najszerszą na rynku bazę pytań testowych: wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne przygotowane przez Ministerstwo, pytania z bazy pytań PWPW na mocy umowy licencyjnej między Grupą IMAGE Sp. z o.o. a Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych, pytania przygotowane i przekazane przez Grupę IMAGE do bazy PWPW, stosowane podczas egzaminów państwowych na prawo jazdy, inne przykładowe pytania egzaminacyjne opracowane przez grono ekspertów. Do wybranych pytań dołączono komentarz wyjaśniający poprawną odpowiedź.

Na każdej płycie nadrukowany jest kod, który umożliwia pobieranie aktualizacji przez 3 miesiące.

W programie są 3 główne działy: „Nauka”, „Egzamin” oraz „Skrzyżowania”. Dział „Nauka”: pozwala zapoznać się z pytaniami stosowanymi podczas egzaminu wewnętrznego, obejmuje pełny zakres programu kursu na daną kategorię prawa jazdy.

W dziale „Egzamin” znajdują się: wszystkie oficjalne pytania egzaminacyjne przygotowane przez Ministerstwo, pytania pochodzące z bazy PWPW, stosowane podczas egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. A, A1, A2 i AM - udostępnione na mocy umowy licencyjnej między Grupą IMAGE Sp. z o.o. i Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych, pytania przygotowane i przekazane przez Grupę IMAGE do bazy PWPW, stosowane podczas egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. A, A1, A2 i AM, inne przykładowe pytania egzaminacyjne opracowane przez grono ekspertów.

W dziale „Skrzyżowania” jest prawie 200 pytań i animacji z działu „pierwszeństwo w ruchu drogowym”.
W dziale „Pytania dodatkowe” - ponad 500 pytań rozszerzającymi wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach.

Produkt dostępny jest również w innych wariantach:
-wersja ONLINE A-7dni
-wersja ONLINE A-30dni
-wersja ONLINE A-90dni