E-learning kat. B

801a
Producent: Grupa Image
szt.
35,00 zł19,90 zł

Dostępne również kat. A,A1,A2,AM,C,D,
Do kursu danej kategorii przydzielany jest wyłącznie podręcznik danej kategorii.
Dzięki e-learningowi kursant ma możliwość nauki w dowolnym czasie i okolicznościach.

W cenie e-learningu jest również dostęp do testów 2022 na wybrana kategorię A, B, C, D.
E-learning to znakomite uzupełnienie wykładów przy własnym komputerze.

Kursant może jeszcze raz przejrzec przerobione na wykładzie tematy i sprawdzić swoją wiedzę rozwiązujac testy.

E-learning jest w pełni zgodny z nowym programem nauczania ułatwia bezproblemowe przyswajanie wiedzy i zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Papier zastępuje ekran monitora, część ilustracji - animacje, a szelest kartek - odgłos klikania myszką. Jednak „E-podręcznik kat. B” to zdecydowanie więcej niż tylko elektroniczna książka. To nowoczesna, doskonale opracowana i wykorzystująca współczesne techniki pomoc naukowa, niezbędna dla osób, które chcą samodzielnie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kat. B lub wzbogacić i utrwalić wiedzę w tym zakresie.

W rzeczywistości jest to stale aktualizowany, komputerowy, interaktywny, indywidualny kurs na prawo jazdy. Program jest zgodny z aktualną podstawą programową i na bieżąco rejestruje postępy w nauce, którą można przerwać w dowolnym momencie. Idealne narzędzie dla młodszych i starszych kandydatów, którzy mając coraz więcej zajęć, muszą sami elastycznie dysponować czasem przeznaczonym na naukę, ale potrafią się świetnie skupić przed komputerem.

„E-podręcznik kat. B” zawiera:

  • blisko 1000 slajdów,
  • ponad 1200 zdjęć i ilustracji,
  • ponad 200 animacji i filmów,
  • dostęp do zawsze aktualnej bazy aktów z zakresu prawa drogowego,
  • dodatkowe filmy i inne materiały – ponad 10 godzin.

Wystarczy podać login i hasło w internetowej przeglądarce, by uruchomić indywidualny e-kurs i przez trzy miesiące mieć dostęp do bazy pytań stosowanych na egzaminach na prawo jazdy kat. B zamieszczonej na stronie: testyonline.grupaimage.eu.

Dostęp do e-learningu na stronie www.e-prawojazdy.eu. Operator nie bierze odpowiedzialności za prawidłowość działania konfiguracji systemów i przeglądarek internetowych o niestandardowych ustawieniach.