Pakiet doskonały B - podręcznik + e-learning + testy online

801
Producent: Grupa Image
szt.
40,00 zł

W skład pakietu wchodzą:
- podręcznik "Kierowca doskonały B",
- 90-dniowy dostęp do e-kursu kategorii B,
- 90-dniowy dostęp do IMAGE Prawo Jazdy kategorii B (testy online i aplikacja mobilna)

Dostępne również kat. A,A1,A2,AM,C,D,
Do kursu danej kategorii przydzielany jest wyłącznie podręcznik danej kategorii.

Dostępna również wersja bez podręcznika w cenie: 20pln

Oferta specjalna - podręcznik z kodem umożliwiającym 90-dniowy dostęp do e-learningu kategorii B na platformie e-prawojazdy.eu oraz 90-dniowy dostęp do kategorii B na platformie IMAGE Prawo Jazdy i w aplikacji mobilnej.

Pierwsze wydanie opracowanego przez Henryka Próchniewicza podręcznika „Kierowca doskonały B” ukazało się w 1990 roku. Na bieżąco aktualizowana i unowocześniana książka, stała się bestsellerem – do dzisiaj dzięki niej prawie 6 milionów polskich kierowców poznało zasady i przepisy ruchu drogowego, zdało egzamin na prawo jazdy i bezpiecznie kieruje pojazdami.

„Kierowca doskonały B” to pozycja wydawnicza niezbędna kandydatom na kierowców, którzy przygotowują się do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B, ale ze względu na wartość i zawartość, jest też doskonałą pomocą dla tych, którzy ubiegają się o jego wyższe kategorie. 

Tematyka podręcznika odpowiada zakresowi pytań stosowanych podczas egzaminów na prawo jazdy kategorii B.

Układ treści w podręczniku jest zgodny z programem szkolenia kandydatów na kierowców (wg rozporządzenia w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami). Poszczególne tematy zostały przedstawione w formie lekcji – w kolejności, w jakiej zaprojektował to ustawodawca.

Podręcznik „Kierowca doskonały B” jest najczęściej rekomendowany przez instruktorów nauki jazdy.

Treść i układ podręcznika są zgodne z:

 

E-learning

Papier zastępuje ekran monitora, część ilustracji - animacje, a szelest kartek - odgłos klikania myszką. Jednak „E-podręcznik kat. B” to zdecydowanie więcej niż tylko elektroniczna książka. To nowoczesna, doskonale opracowana i wykorzystująca współczesne techniki pomoc naukowa, niezbędna dla osób, które chcą samodzielnie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kat. B lub wzbogacić i utrwalić wiedzę w tym zakresie.

W rzeczywistości jest to stale aktualizowany, komputerowy, interaktywny, indywidualny kurs na prawo jazdy. Program jest zgodny z aktualną podstawą programową i na bieżąco rejestruje postępy w nauce, którą można przerwać w dowolnym momencie. Idealne narzędzie dla młodszych i starszych kandydatów, którzy mając coraz więcej zajęć, muszą sami elastycznie dysponować czasem przeznaczonym na naukę, ale potrafią się świetnie skupić przed komputerem.

„E-learning kat. B” zawiera:

  • blisko 1000 slajdów,
  • ponad 1200 zdjęć i ilustracji,
  • ponad 200 animacji i filmów,
  • dostęp do zawsze aktualnej bazy aktów z zakresu prawa drogowego,
  • dodatkowe filmy i inne materiały – ponad 10 godzin.

Wystarczy podać login i hasło w internetowej przeglądarce, by uruchomić indywidualny e-kurs i przez trzy miesiące mieć dostęp do bazy pytań stosowanych na egzaminach na prawo jazdy kat. B zamieszczonej na stronie: testyonline.grupaimage.eu.

Dostęp do e-learningu na stronie www.e-prawojazdy.eu. Operator nie bierze odpowiedzialności za prawidłowość działania konfiguracji systemów i przeglądarek internetowych o niestandardowych ustawieniach.

Aplikacja mobilna IMAGE Prawo Jazdy:

Aplikację mobilną IMAGE Prawo Jazdy możesz pobrać na swój telefon z systemem Android lub iOS ze sklepu Google Play lub App Store.