Innowacyjne podręczniki SPS testy ONLINE

153online
szt.
25,00 zł

CENA PAKIETU USTALANA INDYWIDUALNIE!!

Podręcznik SPS kat. B, B1 + państwowe testy on-line Idealny zestaw do nauki przed egzaminem państwowym na prawo jazdy. Dajemy gwarancję aktualności pytań oraz prezentowanych przepisów. Każda zmiana przepisów i aktualizacja w bazie pytań Ministerstwa Infrastruktury powoduje natychmiastową aktualizację w testach.

W skład zestawu wchodzi:
multimedialny podręcznik SPS kat. B, B1– wydanie Marzec 2018, 90-dniowy dostęp do wszystkich testów z państwowej bazy na kategorie B, kod na 4-dniowy bezpłatny dostęp do e kursu.

Zalety korzystania z podręcznika SPS: oparty na Systemie SPS. Od 15 lat ośrodki szkolenia kierowców uczą tym systemem kursantów; ponad 1000 grafik i zdjęć; filmy i animacje – TAK, dobrze widzisz, filmy i animacje w książce! Stworzyliśmy unikalną technologię która pomaga w łatwym przyswajaniu wiedzy przez kursanta i umożliwia ożywienie obrazków z podręcznika za pomocą aplikacji prawojazdy.com.pl; podsumowanie na końcu każdego tematu + pytania testowe z oficjalnej bazy weryfikujące wiedzę po każdej lekcji; jako jedyny podręcznik na rynku obejmuje czynności kontrolno-obsługowe większości pojazdów występujących na egzaminie państwowym. Dostęp do wszystkich testów z państwowej bazy na kategorie B 90 dniowy dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych; symulacja egzaminu państwowego – kursant może sprawdzić jak wygląda egzamin; tryb nauki – kursant może przeglądać pytania podzielone na bloki tematyczne zgodne z programem nauczania i układem bazy państwowej; dostęp do wszystkich, aktualnych pytań zatwierdzonych przez Ministerstwo; każda zmiana przepisów lub aktualizacja w bazie pytań Ministerstwa, powoduje natychmiastową aktualizację on-line w naszych testach; nauka na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. BONUS! Każdy nasz podręcznik zawiera 4-dniowy bezpłatny dostęp do e kursu multimedialny kurs on-line, który pomaga poznać przepisy ruchu drogowego; przejrzyste i intuicyjne menu, kursant na swoim panelu widzi postępy w kursie, ma dostęp do trudnych pytań i symulacji egzaminu, układ lekcji zgodny z podręcznikiem i programem do szkolenia – Vademecum Wykładowcy, każda lekcja w kursie kończy się testem złożonym z pytań odpowiadających tematyce danej lekcji; dostępna pełna baza oficjalnych pytań egzaminacyjnych. Nauka z podręcznikiem SPS to gwarancja dobrego przygotowania do egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Potrzebujesz zestawu do nauki dla innych kategorii?

Mamy je! Kategoria A, A1 Kategoria C, C1, D, D1
Dodatkowe informacje o produkcie: Podręcznik: Format: 140 mm x 199 mm, ilość stron: 391, oprawa klejona i foliowana, druk na papierze kredowym 90 g, wydanie marzec 2018. Minimalne wymagania sprzętowe dla testów i kursu on-line: Windows Serwer 2008, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10,procesor 2.33 MHz dla procesów x86, Intel Atom 1.6 GHz dla netbooków, 512 MB RAM (1GB RAM zalecane), karta graf. SVGA (1024 x 768), wymagana karta dźwiękowa, wymagany dostęp do internetu.