KIEROWCA DOSKONAŁY B 2024 (wg H. Próchniewicza) z TESTAMI ONLINE+ aplikacja mobilna (90dni) kat. B

16316311ONLINE
szt.
27,00 zł

PODRĘCZNIK+ TESTY ONLINE 90 dniowy dostęp (istnieje również wariant 30 i 60dni oraz wariant z testami DVD)
Kod umożliwia na korzystanie na platformie Testy Online z testów na kategorię B przez 90 dni.


-MOŻLIWOŚĆ PODGLADU POSTEPÓW NAUKI KURSANTA! ORAZ WYNIKÓW EGZAMINÓW!
-LOGO WIDOCZNE W APLIKACJI KURSANTÓW


Kod umożliwia na korzystanie na platformie Testy Online z testów na kategorię B przez 90 dni. Po zakupie tego produktu otrzymasz na swój adres e-mail oraz telefon komórkowy (jeśli zostanie podany w formularzu zamówienia) kod, który będzie można wprowadzić na platformie testów online.


Pierwsze wydanie opracowanego przez Henryka Próchniewicza podręcznika „Kierowca doskonały B” ukazało się w 1990 roku. Na bieżąco aktualizowana i unowocześniana książka, stała się bestsellerem – do dzisiaj dzięki niej prawie 6 milionów polskich kierowców poznało zasady i przepisy ruchu drogowego, zdało egzamin na prawo jazdy i bezpiecznie kieruje pojazdami. „Kierowca doskonały B” to pozycja wydawnicza niezbędna kandydatom na kierowców, którzy przygotowują się do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B, ale ze względu na wartość i zawartość, jest też doskonałą pomocą dla tych, którzy ubiegają się o jego wyższe kategorie.

Tematyka podręcznika odpowiada zakresowi pytań stosowanych podczas egzaminów na prawo jazdy kategorii B. Układ treści w podręczniku jest zgodny z programem szkolenia kandydatów na kierowców (wg rozporządzenia w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami). Poszczególne tematy zostały przedstawione w formie lekcji – w kolejności, w jakiej zaprojektował to ustawodawca. Podręcznik „Kierowca doskonały B” jest najczęściej rekomendowany przez instruktorów nauki jazdy.