Plafon "L" na dach (na płycie magnetycznej)

8711
Producent: Inne
szt.
299,00 zł

Emblemat L-ka wykonana z PCV 10MM (spieniona). Magnes o wymiarach 30 x 30 cm. Wyposażony w podświetlenie oraz kabel podłączeniowy  ok. 3 m.


Przy odbiorze przesyłki, prosimy o sprawdzenie czy towar nie jest uszkodzony. W przeciwnym razie nie mamy podstaw do reklamacji u firmy przewozowej.
Czas realizacji do 10 dni roboczych.

Zastosowanie, mocowanie i zdejmowanie , plafonu „L” na podstawie magnetycznej

Plafon „L” na podstawie magnetycznej może być stosowany we wszystkich samochodach, których dach wykonany jest ze stali. Produkt przeznaczonyjest do użytkowania w pozycji poziomej, przymocowany do dachu.

W zestawie znajduje się bezbarwna folia ochronna. Przed jej nałożeniem należy dokładnie oczyścić miejsce przyklejenia, następnie zmoczyć je wodą i dopiero przykleić folię.

Przed montażem plafonu należy upewnić się, czy powierzchnia dachu podstawa magnetyczna są czyste. Plafon magnetyczny należy montować w możliwie najrówniejszym punkcie dachu – płyta magnetyczna musi przylegać do płaszczyzny dachu całą powierzchnią. Zdejmując plafon z dachu samochodu, jedną ręką ciągniemy za uchwyt, a druga zabezpieczamy, aby nie uderzył o dach.

Plafon nie powinien pozostawać na dachu pojazdu dłużej niż 3 dni. Należy raz na 3 dni zdjąć i założyć plafon na dach pojazdu.

UWAGA!!!

Chronić urządzenia elektroniczne, płyty CD, karty magnetyczne przed bezpośrednim kontaktem z płytą magnetyczną. Silne pole magnetyczne może je uszkodzi